Hakkımızda

Acenteliğimiz, 1997 yılında Anadolu Sigorta Biga Acentesi olarak hizmet vermeye başlamış, 2004 yılında acente kurucumuz babam Bülent Tarhan’ın vefatıyla isim değişikliğine gidilmiştir. 2004’ten bu yana “Bülent Canberk TARHAN – TARHAN SİGORTA Aracılık Hizmetleri” ismiyle acentelik faaliyetlerine devam etmektedir.

2005 yılında Anadolu Sigorta tarafından Bursa Bölge Müdürlüğü Hasar Prim dengesi en düşük acente olarak ödüllendirilmiş olan acenteliğimiz Türkiye’nin önde gelen sigorta şirketlerinin hizmet kaliteleri, güvenceleri ve uluslararası alandaki reasürörlerinden aldığı güç ve deneyimle hareket etmektedir.

2010 yılından itibaren acenteliğimiz bünyesine katılan Sompo Japan Sigorta A.Ş. , Neova Sigorta A.Ş. ve Aegon Emeklilik ve Hayat Sigortası şirketleri ile büyüyerek yenilikleri yakından takip etmek ve müşterimizin yanında yer almak için var gücümüzle çalışmaktayız.

Bugün dünyanın önde gelen sigorta devlerinin tüm ayrıcalıklarını tek bir çatı altında sizlere sunarken, her durum ve koşulda daima yanınızda olacağımızın sözünü tutarak yola devam etmekteyiz.